Kablosuz İnternet (Ücretsiz)

Balkon Mevcut

1 Adet Duş + WC

Merkezi Klima

Saç Kurutma Makinesi

Telefon (Ücretli)

1 Adet LCD TV

Safe Kasa

Minibar

Laminant Zemin Kaplama

Kettle Çay ve Kahve

Oda Havlusu

Uydu Yayını

Sigara İçilmez

Günlük Oda Temizliği

Bebek Yatağı (İsteğe Bağlı)

Enerji Kartları: Odalarda enerji koruyucu kart sistemi mevcuttur. Kart yuvaya yerleştirildiğinde aktifleşir.

Anahtar: Güvenliğiniz için her odanın bir adet anahtarı bulunmaktadır. Lütfen oda anahtarınızı dışarı çıkarken resepsiyona bırakmayı unutmayın. Anahtarın kaybolması durumunda, yenisi için belirtilen ücreti ödemeniz gerekecektir.

Merkezi Soğutma Sistemi: Mevsimine göre misafir tarafından devreye alınabilir.

Emanet Kasası: Odanızdaki dolabınızın içinde şifreli emanet kasaları bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı veya paranızı emanet kasasında saklayınız. Değerli eşya ve paranızın kaybolmasından otel sorumlu değildir.

Minibar: Minibarlarda sular her gün değiştirilir.

Banyo Havlusu (Beyaz): Her iki günde bir değişir.

Kuru temizleme – Çamaşır Yıkama Hizmeti: İhtiyaç duyduğunuz takdirde resepsiyonla irtibata geçiniz. Fiyat tarifesi ve hizmet süresi için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arızalar: Odanızdaki arızaları lütfen resepsiyona bildiriniz. En kısa zamanda onarılmaya çalışılacaktır. Bazı arızalar onarılırken gürültü oluşabilir, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hijyen: Hijyen kuralları gereği odalara yiyecek çıkarılması uygun değildir.

Çıkış İşlemleri: Odanızı en geç saat 12:00’ye kadar kullanabilirsiniz. Eğer odanızı geç boşaltmak isterseniz, resepsiyonla irtibata geçerek (eğer müsait ise), belirtilen ücret karşılığında 18:00 'a(yarım gün ücret) veya 18:00(tam gün ücret) sonrası için kullanmaya devam edebilirsiniz. Bavullarınızı resepsiyonun yanındaki bagaj odasına bırakabilirsiniz.